Ten świąteczny czas…

Dzisiaj w naszej szkole zrobiło się tak uroczyście. Wszyscy odświętnie ubrani, na korytarzu unosiły się cudowne zapachy świątecznych przysmaków, melodie kolęd przenikały się wzajemnie…czas zatrzymał się na moment, jak podczas wigilijnego wieczoru, kiedy ludzie się jednoczą, składają sobie życzenia, spożywają razem kolację.  W tym dniu każda klasa wspólnie z wychowawcą przygotowała wigilię, by razem cieszyć się nadchodzącymi Świętami. Z tej okazji pragniemy również wszystkim złożyć życzenia:

WP_20151218_011Przy staropolskich kolędach, daniach wigilijnych, zapachu świerkowej gałązki życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny Wieczór upłynął w szczęściu i radości.

         Niechaj magiczna moc Wigilijnego Wieczoru, przyniesie spokój i radość, a każda chwila Świąt Bożego Narodzenia, żyje własnym pięknem.

Ostatnia kartka kalendarza 2015 roku. Odchodzą wszystkie złe nastroje. Zapomnijmy o wszystkich nieudanych dniach 2015 roku , przekreślmy niewarte w pamięci chwile i czekajmy na Nowy Rok 2016, który , czego życzymy,  przyniesie pomyślność i szczęście.

Życzymy najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się w Nowym Roku wszystkie marzenia.

Oxford Primary