Rok Szkolny 2014/2015

ROK SZKOLNY 2014/2015

● DaF-Kenner z języka niemieckiego – wyróżnienie (klasa 4) za film pt “Auf den Strassen von Genv”

● Katowice  19.05.2013 – ZAWODY O PUCHAR PREZESA OZG – Maja Ostrowicka 2 miejsce

 Kraków 08.06.2013 – V Turniej Smoka Krakowskiego – Maja Ostrowicka 2 miejsce

● Katowice 01.03.2014 – CARRAMBA CUP 2014 – Maja Ostrowicka 1 miejsce

● Katowice 04.05.2014 – Mistrzostwa Śląska w Gimnastyce Artystycznej 2014 – Maja Ostrowicka 3 miejsce (drużynowo)

● Bielsko-Biała 04.10.2014 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówMaja Ostrowicka 3 miejsce

● Bielsko-Biała 18-19.10.2014 –  III Turniej O Puchar Prezydenta Miasta Bielska–Białej  – Maja Ostrowicka 2 miejsce

● Katowice 30.11.2014 – Turniej o Puchar Prezesa OZG – 2 miejsce

 V Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Gimnastyce Artystycznej 14 marzec 2015r. 

w kategorii rocznika 2008 – Maja Ostrowicka 3 miejsce

 IV Międzynarodowy Turniej Carramba Cup 2015

w kategorii rocznika 2008 – Maja Ostrowicka 5 miejsce (2 z zawodniczek z Polski)

V Świąteczno Mikołajkowe Zawody Pływackie w Czechowicach-Dziedzicach

w kategorii styl zmienny – Kacper Kacprowicz 2 miejsce

w kategorii styl motylkowy – Kacper Kacprowicz 2 miejsce

● XXII edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” (organizator – Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej): w kategorii „fotografia” wiek 12-14 III miejsce – Maja Gałuszka, wiek 7-9 wyróżnienie- Amelia Babicz, w kategorii „rysunek” wiek 12-14 wyróżnienie- Hanna Augustyniuk , wiek 10-11 wyróżnienie- Milena Bułka, w kategorii “wyklejanka” wiek 12-14 I miejsce- Wiktoria Koćma

Szkolny konkurs szachowy (organizator – Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary): Krzysztof Gryboś – I miejsce, Szymon Satława – II miejsce Maksymilian Juźwiak – III miejsce.

 

● Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek – organizator Olimpus

w kategorii Olimpusek klasa 2 – Bogna Bobrowska miejsce 10, Damian Piekut miejsce 13,Krystian Mastroviti miejsce 15

w kategorii Olimpusek klasa 3 – Nikodem Skorupa miejsce 6, Filip Siekierski miejsce 9

w kategorii Olimpusek z języka angielskiego klasa 2 – Tymoteusz Kozłowski miejsce 12, Weronika Jacek miejsce 15
Ogólnopolska Olimpiada PIONIER 2014 – organizator Instytut Rozwoju Oświaty Warszawa 2014

w kategorii Przyroda klasa 4Gorol Miłosz miejsce 9- dyplom wyróżnienia; Gryboś Krzysztof miejsce 11-dyplom wyróżnienia;Gwóźdź Emilia miejsce 12- dyplom wyróżnienia; Kanik Klaudia miejsce 13- dyplom wyróżnienia.

w kategorii Przyroda klasa 5Samol Korneliusz miejsce 13- dyplom wyróżnienia;

w kategorii Przyroda klasa 6Strzygocka Sonia miejsce 11- dyplom wyróżnienia;Podwacietnik Nina miejsce 13- dyplom wyróżnienia;

w kategorii Język angielski klasa 4 Gwóźdź Emilia  – miejsce 3 dyplom laureata, nagroda książkowa

w kategorii Język angielski klasa 6 Podwacietnik Nina  – miejsce 7- dyplom wyróżnienia,  Bobrowski Jan- miejsce 11 – dyplom wyróżnienia,

w kategorii Język polski klasa 4- Kanik Klaudia miejsce 7-dyplom wyróżnienia, Bułka Milena miejsce 9 – dyplom wyróżnienia.
Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Dziedzictwo Kulturowe Regionu – Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej” (organizator – Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej): Sonia Strzygocka – I miejsce, Wiktoria Koćma – II miejsce.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Przyrody „Multitest” (organizator: Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy:Miłosz Gorol – laureat (VII miejsce), Jan Wątroba – wyróżnienie (XII miejsce), Krzysztof Gryboś – wyróżnienie (XII miejsce), Kornel Samol – wyróżnienie (miejsce XIII), Sonia Strzygocka – wyróżnienie (miejsce XIV).
XV  Przegląd Kolęd i Pastorałek (organizator – Miejski Dom Kultury w Hałcnowie oraz Oddział Parafialny Akcji Katolickiej w Hałcnowie): Maria MichalakMichalina Klapp – wyróżnienie w kategorii solistów.
VI Konkurs  Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych organizator ZSO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej-przejście do drugiego etapu konkursu Augustyniuk Hanna , Bobrowski Jan, Koćma Wiktoria, Podwacietnik Nina,Rajda Xavier .

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – organizator OLIMPUS : Maja Gałuszka i Sonia Strzygocka– miejsce I-laureat; Nina Podwacietnik-miejsce II-laureat; Kacper Kacprowicz-miejsce 6-laureat;Jan Bobrowski-miejsce 7-laureat, miejsce XI i XII Jakub Michalak i Hanna Augustyniuk

Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego organizator Kuratorium Oświaty w Katowicach-przejście do II etapu rejonowegoJan Bobrowski, Maja Gałuszka, Sonia Strzygocka.

 

Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego, organizator Kuratorium Oświaty w Katowicach- przejście do III etapu wojewódzkiego Sonia Strzygocka- tytuł finalisty.