Rok Szkolny 2013/2014

ROK SZKOLNY 2013/2014

● XXI edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” (organizator – Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej): w kategorii „fotografia” I miejsce – Maja GałuszkaII miejsce – Sonia Strzygockawyróżnienie – Maja Gawlińskawyróżnienie – Michalina Klapp, w kategorii „poezja” I miejsce– Sonia StrzygockaII miejsce – Filip Siekierski, w kategorii „rysunek” I miejsce – Nina PodwacietnikIII miejsce – Kacper Kacprowiczwyróżnienie – Dominik Klimas.

 

● Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego PIONIER (organizator – Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie): Nina Podwacietnik – I miejsce (laureatka), Emilia Gwóźdź – VII miejsce(wyróżniona), Wiktor Szatański – XV miejsce (wyróżniony), Wiktoria Koćma – XV miejsce (wyróżniona).

 

● Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki PIONIER (organizator – Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie): Nina Podwacietnik – V miejsce (laureatka), Wiktoria Koćma – XI miejsce (wyróżniona).

 

● Ogólnopolski Konkurs „ZUCH” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Weronika JacekXIII miejsce (laureatka).

 

● Ogólnopolski Konkurs „ZUCH” z Języka Angielskiego (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Wojciech Lewanda – VI miejsce (laureat), Weronika Kruczek – XV miejsce (laureatka).

 

● Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Przyrody „MULTITEST” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Maja Gawlińska – IX miejsce (laureatka), Maja Gałuszka – XV miejsce (wyróżniona), Wiktor Szatański – XV miejsce (wyróżniony), Korneliusz Samol – XV miejsce (wyróżniony).

 

● Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki „MULTITEST” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Korneliusz Samol – XII miejsce (wyróżniony).

 

● Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego „MULTITEST” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Nina Podwacietnik – XI miejsce (wyróżniona).

 

● Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „OLIMPUSEK” (organizator – OLIMPUS z Warszawy): Emilia Gwóźdź – VI miejsce (laureatka), Wojciech Lewanda – XI miejsce (laureat), Maksymilian Juźwiak – XIII miejsce (laureat).

 

● V edycja Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Pamięci Haliny Poświatowskiej” (organizator – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. M. Skłodowskiej-Curie w Częstochowie i Muzeum Częstochowskie pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Częstochowy): Sonia Strzygocka – II miejsce.

 

● III Międzyszkolny Konkurs Polsko-Angielski, Angielsko-Polski dla Uczniów Szkół Podstawowych (organizator – Gimnazjum nr 11 im. J. Kukuczki w Bielsku-Białej): Nina Podwacietnik – II miejsce.

 

● Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Dziedzictwo Kulturowe Regionu – Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej” (organizator – Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej): Sonia Strzygocka – V miejsceNina Podwacietnik – IX miejsce.

 

● Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pod hasłem „Ocalić od zapomnienia” (organizator – Stowarzyszenie Mieszkańców Wapienicy): Wiktoria Koćma – III miejsceMichalina Klapp– wyróżnienie.

 

● XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek (organizator – Miejski Dom Kultury w Hałcnowie oraz Oddział Parafialny Akcji Katolickiej w Hałcnowie): Maria MichalakMichalina Klapp – wyróżnienie w kategorii solistów.

 

● Młodzieżowy Festiwal Siatkówki 2014 (organizator – Katolicki Parafialny Klub Sportowy Halemba w Rudzie Śląskiej): Wiktoria Koćma – I miejsce.

 

● IV Turniej Minipiłki Siatkowej (organizator – Sołtys Ligoty, MKS Czechowice, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ligocie): Wiktoria Koćma – I miejsce.

 

● Świąteczny Turniej Siatkówki Dziewcząt (organizator – Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu): Wiktoria Koćma – I miejsce.

 

● Ogólnopolski Świąteczno-Noworoczny Turniej w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii „Trójki” (organizator – Miejski Ośrodek Sportów Młodzieżowych w Tychach): Wiktoria Koćma – III miejsce.

 

● IV Turniej Minipiłki Siatkowej pod patronatem Burmistrza Kłobucka (organizator – Uczniowski Ludowy Klub Sportowy START Kłobuck): Wiktoria Koćma – I miejsce w kategorii dziewcząt klas V.

 

● Turniej Minipiłki Siatkowej (organizator – Stowarzyszenie na Rzecz Upowszechnienia Kultury Fizycznej i Sportu w Wadowicach): Wiktoria Koćma – III miejsce.

 

● Turniej Minisiatkówki Dziewcząt pod hasłem „Od SOS-u do sukcesu” (organizator – Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wojciecha Korfantego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Mysłowice):Wiktoria Koćma – III miejsce.

 

● Turniej Tenisowy „Otwarcie sezonu 2014” (organizator – Korty Tenisowe w Cygańskim Lesie): Oliwia Klimas – III miejsce w kat. miditenis.