NASZE SUKCESY

ROK SZKOLNY 2014/2015

 V Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Gimnastyce Artystycznej 14 marzec 2015r. 

w kategorii rocznika 2008 – Maja Ostrowicka 3 miejsce

 IV Międzynarodowy Turniej Carramba Cup 2015

w kategorii rocznika 2008 – Maja Ostrowicka 5 miejsce (2 z zawodniczek z Polski)

V Świąteczno Mikołajkowe Zawody Pływackie w Czechowicach-Dziedzicach

w kategorii styl zmienny – Kacper Kacprowicz 2 miejsce

w kategorii styl motylkowy – Kacper Kacprowicz 2 miejsce

Ogólnopolska Olimpiada PIONIER 2014 – organizator Instytut Rozwoju Oświaty Warszawa 2014

w kategorii Przyroda klasa 4Gorol Miłosz miejsce 9- dyplom wyróżnienia; Gryboś Krzysztof miejsce 11-dyplom wyróżnienia;Gwóźdź Emilia miejsce 12- dyplom wyróżnienia; Kanik Klaudia miejsce 13- dyplom wyróżnienia.

w kategorii Przyroda klasa 5Samol Korneliusz miejsce 13- dyplom wyróżnienia;

w kategorii Przyroda klasa 6Strzygocka Sonia miejsce 11- dyplom wyróżnienia; Podwacietnik Nina miejsce 13- dyplom wyróżnienia;

w kategorii Język angielski klasa 4 Gwóźdź Emilia  – miejsce 3 dyplom laureata, nagroda książkowa

w kategorii Język angielski klasa 6 Podwacietnik Nina  – miejsce 7- dyplom wyróżnienia,  Bobrowski Jan- miejsce 11 – dyplom wyróżnienia,

w kategorii Język polski klasa 4- Kanik Klaudia miejsce 7-dyplom wyróżnienia, Bułka Milena miejsce 9 – dyplom wyróżnienia.

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Dziedzictwo Kulturowe Regionu – Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej” (organizator – Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej): Sonia Strzygocka – I miejsce, Wiktoria Koćma – II miejsce.


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Przyrody „Multitest” (organizator: Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy:Miłosz Gorol – laureat (VII miejsce), Jan Wątroba – wyróżnienie (XII miejsce), Krzysztof Gryboś – wyróżnienie (XII miejsce), Kornel Samol – wyróżnienie (miejsce XIII), Sonia Strzygocka – wyróżnienie (miejsce XIV).

XV  Przegląd Kolęd i Pastorałek (organizator – Miejski Dom Kultury w Hałcnowie oraz Oddział Parafialny Akcji Katolickiej w Hałcnowie): Maria MichalakMichalina Klapp – wyróżnienie w kategorii solistów.

VI Konkurs  Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych organizator ZSO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej-przejście do drugiego etapu konkursu Augustyniuk Hanna , Bobrowski Jan, Koćma Wiktoria, Podwacietnik Nina,Rajda Xavier .

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – organizator OLIMPUS : Maja Gałuszka i Sonia Strzygocka– miejsce I-laureat; Nina Podwacietnik-miejsce II-laureat; Kacper Kacprowicz-miejsce 6-laureat;Jan Bobrowski-miejsce 7-laureat, miejsce XI i XII Jakub Michalak i Hanna Augustyniuk

Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego organizator Kuratorium Oświaty w Katowicach-przejście do II etapu rejonowegoJan Bobrowski, Maja Gałuszka, Sonia Strzygocka.

Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego, organizator Kuratorium Oświaty w Katowicach- przejście do III etapu wojewódzkiego Sonia Strzygocka.

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

● XXI edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” (organizator – Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej): w kategorii „fotografia” I miejsce – Maja GałuszkaII miejsce – Sonia Strzygockawyróżnienie – Maja Gawlińskawyróżnienie – Michalina Klapp, w kategorii „poezja” I miejsce– Sonia StrzygockaII miejsce – Filip Siekierski, w kategorii „rysunek” I miejsce – Nina PodwacietnikIII miejsce – Kacper Kacprowiczwyróżnienie – Dominik Klimas.

● Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego PIONIER (organizator – Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie): Nina Podwacietnik – I miejsce (laureatka), Emilia Gwóźdź – VII miejsce(wyróżniona), Wiktor Szatański – XV miejsce (wyróżniony), Wiktoria Koćma – XV miejsce (wyróżniona).

● Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki PIONIER (organizator – Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie): Nina Podwacietnik – V miejsce (laureatka), Wiktoria Koćma – XI miejsce (wyróżniona).

● Ogólnopolski Konkurs „ZUCH” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Weronika JacekXIII miejsce (laureatka).

● Ogólnopolski Konkurs „ZUCH” z Języka Angielskiego (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Wojciech Lewanda – VI miejsce (laureat), Weronika Kruczek – XV miejsce (laureatka).

● Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Przyrody „MULTITEST” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Maja Gawlińska – IX miejsce (laureatka), Maja Gałuszka – XV miejsce (wyróżniona), Wiktor Szatański – XV miejsce (wyróżniony), Korneliusz Samol – XV miejsce (wyróżniony).

● Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki „MULTITEST” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Korneliusz Samol – XII miejsce (wyróżniony).

● Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego „MULTITEST” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Nina Podwacietnik – XI miejsce (wyróżniona).

● Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „OLIMPUSEK” (organizator – OLIMPUS z Warszawy): Emilia Gwóźdź – VI miejsce (laureatka), Wojciech Lewanda – XI miejsce (laureat), Maksymilian Juźwiak – XIII miejsce (laureat).

● V edycja Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Pamięci Haliny Poświatowskiej” (organizator – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. M. Skłodowskiej-Curie w Częstochowie i Muzeum Częstochowskie pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Częstochowy): Sonia Strzygocka – II miejsce.

● III Międzyszkolny Konkurs Polsko-Angielski, Angielsko-Polski dla Uczniów Szkół Podstawowych (organizator – Gimnazjum nr 11 im. J. Kukuczki w Bielsku-Białej): Nina Podwacietnik – II miejsce.

● Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Dziedzictwo Kulturowe Regionu – Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej” (organizator – Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej): Sonia Strzygocka – V miejsceNina Podwacietnik – IX miejsce.

● Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pod hasłem „Ocalić od zapomnienia” (organizator – Stowarzyszenie Mieszkańców Wapienicy): Wiktoria Koćma – III miejsceMichalina Klapp – wyróżnienie.

● XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek (organizator – Miejski Dom Kultury w Hałcnowie oraz Oddział Parafialny Akcji Katolickiej w Hałcnowie): Maria MichalakMichalina Klapp – wyróżnienie w kategorii solistów.

● Młodzieżowy Festiwal Siatkówki 2014 (organizator – Katolicki Parafialny Klub Sportowy Halemba w Rudzie Śląskiej): Wiktoria Koćma – I miejsce.

● IV Turniej Minipiłki Siatkowej (organizator – Sołtys Ligoty, MKS Czechowice, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ligocie): Wiktoria Koćma – I miejsce.

● Świąteczny Turniej Siatkówki Dziewcząt (organizator – Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu): Wiktoria Koćma – I miejsce.

● Ogólnopolski Świąteczno-Noworoczny Turniej w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii „Trójki” (organizator – Miejski Ośrodek Sportów Młodzieżowych w Tychach): Wiktoria Koćma – III miejsce.

● IV Turniej Minipiłki Siatkowej pod patronatem Burmistrza Kłobucka (organizator – Uczniowski Ludowy Klub Sportowy START Kłobuck): Wiktoria Koćma – I miejsce w kategorii dziewcząt klas V.

● Turniej Minipiłki Siatkowej (organizator – Stowarzyszenie na Rzecz Upowszechnienia Kultury Fizycznej i Sportu w Wadowicach): Wiktoria Koćma – III miejsce.

● Turniej Minisiatkówki Dziewcząt pod hasłem „Od SOS-u do sukcesu” (organizator – Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wojciecha Korfantego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Mysłowice):Wiktoria Koćma – III miejsce.

● Turniej Tenisowy „Otwarcie sezonu 2014” (organizator – Korty Tenisowe w Cygańskim Lesie): Oliwia Klimas – III miejsce w kat. miditenis.

ROK SZKOLNY 2012/2013

● XX edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” (organizator – Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej): GRAND PRIX – Sonia Strzygocka, w kategorii „makieta (7 – 8 lat)” II miejsceKlaudia Kanik, w kategorii „poezja (7 – 8 lat)” I miejsce – Weronika PączyńskaIII miejsce – Klaudia Kanik,wyróżnienie – Weronika Kruczek, w kategorii „poezja (9 – 11 lat)” wyróżnienie – Nina Podwacietnik.

● Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „OLIMPUS” (organizator – OLIMPUS z Warszawy): Nina Podwacietnik – III miejsce (laureatka).

● Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego „OLIMPUS” (organizator – OLIMPUS z Warszawy): Nina Podwacietnik – X miejsce (laureatka).

● Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego „ALBUS” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Wiktoria Koćma – III miejsce (laureatka), Nina Podwacietnik – III miejsce (laureatka),Wiktoria Stańco – XI miejsce (wyróżniona), Sonia Strzygocka – XI miejsce (wyróżniona), Dominika Kamińska – XV miejsce (wyróżniona).

● Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego „ALBUS” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Sonia Strzygocka – V miejsce (laureatka), Wiktoria Koćma – XII miejsce(wyróżniona), Jakub Michalak – XIII miejsce (wyróżniony), Nina Podwacietnik – XV miejsce (wyróżniona).

● Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki „ALBUS” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Wiktoria Koćma – XIII miejsce (wyróżniona), Nina Podwacietnik – XV miejsce (wyróżniona).

● Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Przyrody „ALBUS” (organizator – Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy): Nina Podwacietnik – XV miejsce (wyróżniona).

● XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “FOX” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (organizator – Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” w Bielsku-Białej): Nina Podwacietnik – II miejsceSonia Strzygocka – X miejsce.

● Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki pod hasłem „Moja wakacyjna przygoda” (organizator – Szkoła Podstawowa nr 36 w Bielsku-Białej): Nina Podwacietnik – I miejsce w kategorii klas IV – VI, Klaudia Kanik – II miejsce w kategorii klas I – III.